Sprouse Twins Official Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprouse Twins Official Bulgarian Forum

Форум за всички фенове на Близнаците Спраус.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Писането на кирилица е задължително!

 

 Тали (:

Go down 
АвторСъобщение
Awril*

Awril*


Брой мнения : 11
Join date : 25.09.2009

Тали (: Empty
ПисанеЗаглавие: Тали (:   Тали (: Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 9:53 pm

Хм.. предтсавяне?! като за начало... казвам се Наталия Ненавиждам името си! Приятелите ми ме наричат Тали ... или пък Нати както искате :) На 14 съм и съм от пловдив. Музика слушам всякаква. Имам по голяма сестра ;дд Мм по близнаците не съм толкова зарибена но форумчето ми хареса пък и те са сладурковци затова се регнах :) мм фенка съм на ... хмм на много звезди съм фенка хД от къде да започна .. може би от Аврил Лавин-тя е невероятна моя пример за подружание! има уникален глас както и визия .. харесвам я вече повече от 4 години :heart2: Хмм от скоро започнах да се зарибявам по РБД - те са невероятни.. много ми е кофти че се разделиха .. имат униклани песни и хиляди фенове! любимци са ми Дулсе Мария и Укер :heart2:
така продължавам с Сел Гомез- Тя е невероятна адски сладка,много добра актриса и страхотна певица има уникален чар.. нея я харесвам вече повече от година ... тя е моя идол :heart2: Хмм Джонас Брадърс - 3 братя с ангелски гласове обичам ги неверояъни са! и тримата са адски красиви и имат уникални гласчета! Любимеца ми е Ник,но и другите не остават по назад! :heart2: Майли - хмм много красива и талантлива нес ъм като повечето тииове хипер зарибена но ме кефи харесвам я :)
И сега групата която винаги ще си остане номер 1-Еваненс това е групата която винаги ще е в сърцето ми!! Жалко че вече не са заедно! Еми лий беше уникална вокалистка незнам защо я смениха :wall: Еваненс :heart2: :heart2: Таа стига съм описвала любимците ми ;дд ако имате въпроси с удоволствие ще отговарям :okay!!:
Върнете се в началото Go down
 
Тали (:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Sprouse Twins Official Bulgarian Forum :: За вас,потребителитe :: Разкажете за себе си-
Идете на: