Sprouse Twins Official Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprouse Twins Official Bulgarian Forum

Форум за всички фенове на Близнаците Спраус.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Писането на кирилица е задължително!

 

 Meet Sprouse*Luver

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sprouse*Luver
Admin
Sprouse*Luver


Брой мнения : 466
Join date : 01.09.2009

Meet Sprouse*Luver Empty
ПисанеЗаглавие: Meet Sprouse*Luver   Meet Sprouse*Luver Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 11:01 pm

Хей на всички^^
Може би ме познавате.. може би не :bigsmile: Та.. аз съм Чичи на 12 от Пловдив. Обичам да вися по форумчета.. и сайтове. Хоби ми е да карам колело.. :heart2: Обичам когато се лигавя да дразня някой.. направо си умирам от кеф :xixi: Ъм.. за музика.. нямам точно определен стил който да слушам, но пък не слушам чалга. Ненавиждам я. Вярно, има две-три хубавки песни но другите за боза. Ъм.. да започна с идолите ми.
На първо място.. винаги ще е Уентуърт Милър и целият екип от Призън Брейк. /ака Бягство от Затвора./ Просто обожавам тези копелета.. :havekissed: Няма по хубавки от тях.. :heart2:
От тук нататък подредбата е по време на запалване по личностите ;д.
Винаги съм харесвала Марая Кери. Уникална е!! Песните са и смислени и божествени. Обожавам да слушам We Belong Together с участието на моя красив Уент.. :heart2:
Аврил, беше втората по която се запалих. От начало, не я харесвах токова, но сега я обожавам. :heart2:
След това се запалих по Пусикет Долс, но вече не ми харесват толкова. В момента най-любимата ми тяхна песен е Stick With u стара е, знам. Но просто е уникална.. :heart2:
И.. ето че дойде ред и на Джонасите. Абе.. обожавам ги.. просто невероятни гласове, супер актьори.. и естествено най-важното, че не правят всичко за пари, а за феновете си. Обичам ги. Всеки си има своя чар. Няма някой от бандата, който да не обожавам по един или друг начин. Естествено, моят любимец е Ник.. но това не означава, че останалите за назад.. :heart2:
Майли.. Майли Майли или Хана.. просто я обожавам.. :havekissed: Обсебена съм от нея. Обожавам я.. Прекрасна е.. Немога да кажа, че съм и най-голямата фенка, защото по света има далеч по-големи от мен, но мога да кажа поне, че съм и най-голямата фенка в България.. или просто голяма. Абе.. няма значение дали си най-големия или най-малкия важното е, че я обичам ии.. че просто немога да живея без песните и! Тя е повече от прекрасна. Визия, дизайн, красота, чар, мила.. с чувство за хумор.. това е най-краткия начин със който мога да я опиша. :heart2: :heart2: :heart2:
Деми.. прекрасна е.. супер добре съчетава актьорството със музиката. И макар да не е известна от доста време /искам да кажа вече одста популярна/ тя постигна много и спечели доста фенове. Половината свят я харесва. Чарът и е във усмивката. Това, че е адски лъчезарна е прекрасно. Обожавам я. :heart2: :heart2:
Спраус близнаците.. няма по-добри от тях. Красиви са, имат чувство за хумор.. и за 17 годишни хлапета са постигнали доста. Вие сами се уверихте и във филмографията им, и във "линия на времето".. обожавам ги. Най-прекрасните... Просто факта, че са на тази земя, ме кара всеки ден да се събуждам със усмивка. :heart2: :heart2: :heart2: :heart2: :heart2: :heart2:
Деби Раян и зелият екип на The Suite Life Of Zack & Cody и The Suite Life On Deck ги обожавам. Уникални, неповторими.. изчерпах се със по-горното писане. Обичам ги.. това е любимото ми шоу.. и винаги ще е!! :heart2: :heart2: :heart2:
Дейвид Хенри и Джейк Т. Ъстин.. просто са невероятни. Обожавам ги.. :heart2: :heart2: :heart2: :heart2: :heart2: :heart2:

Ъм.. за любовния ми живот.. не съм обвързана ;д и не ми и трябва. Претърпяла съм доста мрачни дни заради този етикет на бутилка "Любов" който горчи.. и не мисля скоро да "опитвам от него" отново. Няма да говоря за този мой живот.

Страшно много благодаря на Сиси, че ми помона да направя форума. Сиси обичам те!! :heart2: :heart2: :heart2: :heart2:

Нямам много приятели /истински/ но тези които имам са прекрасни. Като изключим едно момче.. та.. все едно няма да говоря за него.

Е..ако имате въпроси относно мен питайте.. със удоволствие ще ви отговоря! :robott:
Върнете се в началото Go down
https://sprousedaily.bulgarianforum.net
Sprouse*Luver
Admin
Sprouse*Luver


Брой мнения : 466
Join date : 01.09.2009

Meet Sprouse*Luver Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Meet Sprouse*Luver   Meet Sprouse*Luver Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 11:07 pm

А..сега се сетих!! Антипатичен ми е Джъстин Бийбър.. незнам к`во му харесвате ;д.. все едно, мразя го. :bigsmile: :devil:
Върнете се в началото Go down
https://sprousedaily.bulgarianforum.net
demi_05
Admin
demi_05


Брой мнения : 268
Join date : 02.09.2009
Age : 26

Meet Sprouse*Luver Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Meet Sprouse*Luver   Meet Sprouse*Luver Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 11:15 pm

И аз те обичам :heart2: :heart2: :heart2:
Кой филм последно гледа на кино?
Любима видео игра?
The Suite Life of Zack and Cody или The Suite Life on Deck :bigsmile: ?
В 5 часа гледа ли новия епизод на Зак и Коди,беше невероятно смешен :heart2: ,а пък близнаците с онези шапки бяха неземно сладки :havekissed: ?
Това е от мен,Чао :kiss2: !
Върнете се в началото Go down
https://sprousedaily.bulgarianforum.net/
Sprouse*Luver
Admin
Sprouse*Luver


Брой мнения : 466
Join date : 01.09.2009

Meet Sprouse*Luver Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Meet Sprouse*Luver   Meet Sprouse*Luver Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 11:19 pm

Ъм.. последно гледах зд-то на Джонасите 🤣
Видео игра. хм.. НЯМАМ! :bigsmile:
The Suite Life on Deck може би, защото деиствията с аим като по големи.. и абе нямам конкретна причина, просто го харесвам .. маалко повече от The Suite Life of Zack and Cody.
Да гледах епизода. :xixi: Гледах го още на компютъра си преди 2 месеца, и се спуках да се смея..

Бай.. :havekissed:
Върнете се в началото Go down
https://sprousedaily.bulgarianforum.net
Sponsored content





Meet Sprouse*Luver Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Meet Sprouse*Luver   Meet Sprouse*Luver Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Meet Sprouse*Luver
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Cole & Dylan Sprouse on Ellen 2009 Interview
» West Coast Customs Cole & Dylan Sprouse Cars

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Sprouse Twins Official Bulgarian Forum :: За вас,потребителитe :: Разкажете за себе си-
Идете на: