Sprouse Twins Official Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprouse Twins Official Bulgarian Forum

Форум за всички фенове на Близнаците Спраус.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Писането на кирилица е задължително!

 

 Просто.. Лили.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
taylor.

taylor.


Брой мнения : 9
Join date : 11.01.2010

Просто.. Лили. Empty
ПисанеЗаглавие: Просто.. Лили.   Просто.. Лили. Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 3:49 am

Здравейте! Аз съм Лилия (Лили, Лилзи, Лили СуперЧудото, Аника), на 13, от Варна. Пригответе се, ще има да четете доста. ;д
По характер съм си доста странна птица (или поне така казват другите) и на моменти доста лигава. Добро дете съм, обичам да съм различна от другите. Директна съм и си казвам всичко в очите. Имам чувство за хумор, но понякога само аз си схващам шегите. Доста бързо се сприятелявам и в доста от случаите накрая съжалявам и си блъскам главата.
Интересите ми... са най-различни. Предимно обичам да чета и гледам филми, да си пиша с приятели, да съчинявам нещо. Голям фен съм на "Хари Потър" поредицата, обожавам я. Харесвам и "Здрач" книгите, но не чак толкова. Имам доста любими сериали, някои от които са "Мерлин", "Скинс", "Шеметни години", "Герои". Музика също обичам да слушам, но не чак толкова често и да не мога да живея без нея. Предимно слушам рок (всякакъв вид) и лигави песнички от сорта на пауърпоп-а. Единствения стил, който не харесвам, е поп-фолка. И може би другите електронни музики. Харесвам най-вече групи (логично xD), а любимци са ми Paramore, All Time Low, The Maine, All American Rejects, VersaEmerge, Panic At The Disco, Escape The Fate, Forever The Sickest Kids, KISS, The Beatles, Kings Of Leon и май са това. xD Любими изпълнители почти нямам, изключение са Тейлър Суифт, Лили Алън, Деми Ловато и Риана. От Дисни звездите харесвам Деми, Селина Гомез и съвсем,сеъвсем малко Ванеса Хъджънс. Любимите ми актриси са Ема Уотсън (разбира се), Евала Линч, Бони Райт (от части), Скот-Тейлър Камптън, Кейти Макграт, Тейлър Момсен. Много обичам да гледам и анимации. Любими са ми "Алиса в Страната на чудесата" и "Пинокио". Любимите ми филми: "Хари Потър" (всички части), "Детройт Рок Сити".
Май се изчерпах. xD Ако имате въпроси, питайте.
Върнете се в началото Go down
M u м а
T****
T****
M u м а


Брой мнения : 36
Join date : 01.01.2010

Просто.. Лили. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто.. Лили.   Просто.. Лили. Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 4:13 am

Не те познах. ;д Мене знаеш ли ме? Мисля, че да. ;д
Таа как си? Какво правиш?
Върнете се в началото Go down
taylor.

taylor.


Брой мнения : 9
Join date : 11.01.2010

Просто.. Лили. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто.. Лили.   Просто.. Лили. Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 4:23 am

Аз така жестоко съм се замаскирала, чеее.. 8-)
Ениуей. Добре съм, благодаря. Слушам музика и пиша една история. :)
Върнете се в началото Go down
M u м а
T****
T****
M u м а


Брой мнения : 36
Join date : 01.01.2010

Просто.. Лили. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто.. Лили.   Просто.. Лили. Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 4:53 am

Нинжда с червен нос. ;д

Каква история пишеш/ше? ;д
Върнете се в началото Go down
taylor.

taylor.


Брой мнения : 9
Join date : 11.01.2010

Просто.. Лили. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто.. Лили.   Просто.. Лили. Icon_minitimeПет Яну 29, 2010 5:08 am

Чак сега виждам поста ти. *удря се по челото*
Ами, уж трябва да е хорър история, ама.. кой знае, може нещо да се обърка. И ако си остане хорър, определено ще бъде много брутална. *дяволско изражение*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Просто.. Лили. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Просто.. Лили.   Просто.. Лили. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Просто.. Лили.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Sprouse Twins Official Bulgarian Forum :: За вас,потребителитe :: Разкажете за себе си-
Идете на: